Rodzaje usług

Oferujemy Państwu wyjątkowe usługi w pakietach, które mogą Państwo dopasować do swoich potrzeb.

SPRZĄTANIE CYKLICZNE – Propozycja dla wszystkich, którzy chcą obowiązek sprzątania w swoim domu lub mieszkaniu powierzyć profesjonalistom. Dzięki naszym niskim cenom, teraz można sobie na to pozwolić!

Sprzątanie odbywać się będzie w ustalone dni np. raz w tygodniu w dogodnym dla Państwa czasie. Żadne sprzątanie nie przepada – wystarczy zadzwonić i umówić się na inny termin.

W pakietach większość usług wykonywana jest przy każdym sprzątaniu, niektóre mogą być raz w miesiącu lub raz na kilka miesięcy. Wszystkie kwestie zostają spisane w przejrzystej umowie, tak aby mieli Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy.

Z usługi warto korzystać przede wszystim dlatego, że czas, jaki spędziliby Państwo na sprzątaniu mogą Państwo o wiele bardziej owocnie wykorzystać na swoje własne sprawy. Przy cyklicznym sprzątaniu jesteśmy w stanie lepiej poznać Państwa potrzeby i wykonywać usługę dokładnie tak, jak tego Państwo oczekują.

Jeśli są Państwo zainteresowani, po umówieniu telefonicznym przyślemy do Państwa naszego pracownika, który przygotuje ofertę pakietu specjalnie dopasowanego do Państwa potrzeb. Wycena i przygotowanie pakietu jest bezpłatna i niezobowiązująca.

SPRZĄTANIE JEDNORAZOWE – Jeśli jest brudno i trzeba posprzątać wkraczamy do akcji! Wystarczy zadzwonić i zamówić bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi z bezpłatnym dojazdem do obiektu. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klienta, dokładamy wszelkich starań aby usługa została wykonana z najwyższą starannością. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy liczyć na dłuższą współpracę z naszym Klientem.

USŁUGI DODATKOWE – Wykonamy prawie wszystkie prace, które zechcą Państwo nam zlecić, takie jak: wieszanie firanek, prasowanie, trzepanie dywanów itp. Jeśli nie są Państwo pewni, czy wykonamy daną usługę, chętnie odpowiemy telefonicznie.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE – Sprzątanie po remoncie to wielkie wyzwanie – w sam raz dla nas. Usuwanie pyłu, resztek farb, wynoszenie śmieci … – wszystko czego trzeba aby po remoncie cieszyć się efektem.

SPRZĄTANIE PO PRZEPROWADZCE – Przeprowadzka może być bardzo stresująca jeśli nie mamy odpowiedniej pomocy. Zamawiając usługę naszej firmy można sprawić, że wszystko pójdzie jak należy.

SPRZĄTANIE PO BANKIETACH I PRZYJĘCIACH – Po dobrej zabawie, niestety, zawsze pozostaje bałagan, który trzeba posprzątać. Jeśli po imprezie wolisz odpocząć skorzystaj z tej usługi.

PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH – Teraz możesz mieć piękny ogródek lub trawnik bez poświęcania własnego czasu na żmudną i ciężką pracę. Chętnie zaopiekujemy się terenem wokół Twojej posesji.

OPIEKA NAD GROBAMI – Zaopiekujemy się miejscem pochówku Twoich bliskich. Jeśli mieszkasz w innej miejscowości lub nie masz czasu ani sił by opiekować się grobem zleć to nam.